Megoldott

Keresztben parkolás

A peugeot kék kisbusz keresztben parkol így 2autó helyét foglalja el és a halszálka parkolás feltételeit is sérti

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Marek József u. 31

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.jpg@01D7459F.1A7AC8D0]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10. – 18.
    Tel.:06-1-461-9040 Fax:06-1-461-9041

    jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Cím!

    A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem oldódott meg.
    A kerületben ezért kerék bilincselés járna de a kocsi még ott áll és egy 0Ft os figyelmeztetést kapott mindösdze...
  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image002.jpg@01D74396.14175DB0]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10. – 18.
    Tel.:06-1-461-9040 Fax:06-1-461-9041

    jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Cím!

    A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kerékpártárolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Apor Vilmos tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére