Válaszra vár

Megközelíthetetlen tűzcsap

Bocskai út 79 előtt lévő altalaji tűzcsapot benőtte a sövény, jelzőtábláját is kihívás az útról meglátni, nemhogy állványcsövet rászerelni. Kérem a tűzcsap környezetének szabaddátételé olyan szélessegben, hogy az akadálytalanul működtethető legyen, valamint a jelzőtábla úttest felől is jól látható elhelyezését. Köszönöm!

https://maps.app.goo.gl/KSF8Qj2tC95ik48r8

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest Bocskai út 134-146 C. épület

Hozzászólások

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    A sövények ültetése, irtása és karbantartása az önkormányzat hatásköre. Továbbítva.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • GEN PLAN bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szivárgó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére