Válaszra vár

Szegély akadálymentesítése

Kérem végezzék el a szegély akadálymentesítés! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 80

Hozzászólások

  • Járőkelő Vagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a szegélysüllyesztés már nagyon hiányzik innen. A Mogyoródi patak meg sokszor tele van kellemetlen alakokkal. Pedig szép park.
    Az akadálymentesítés viszont itt már igen fájó dolog.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére