Megoldatlan

Elhagyott autó

Kérem vigyék el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kalapács u. 23

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Következő "vihar" hátha besegít.

    Addig Is:

    Lakók jelezhetik önk. képviselőiknek, polgármesterüknek akár egy emailben, hogy érdemes lenne a témával foglalkozni.
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza: "Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért [...] intézkedésre nincs jogalap."
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdései szerinti intézkedésre nincs
    jogalap.

    A járművet érintően
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére