Megoldott

Túlcsorduló kukák a buszmegállókban a Budapest One előtt

A Sasadi út megnevezésű, #F01927 és #075744 azonosítókkal ellátott buszmegállók kukáit kérem, rendszeresen ürítsék. Minden nap tele vannak és potyog ki belőlük a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sasadi út

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edény ürítését elvégeztük és azt ütemtervünknek megfelelően rendszeresen ürítjük.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Bu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére