Megoldatlan

Eléggé hiányzó út

Anonim Járókelő

Nagyon rossz hogy elbontották ezt az utat. Rengetegen használták. Szükséges volna ha újra visszaépítenék. Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 131

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tudom, hogy a park építése miatt is bontották el és nem is építik vissza, pedig a lakossagi gyűlésen is felmerült az igény. A végső terven sincs rajta.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére