Megoldásra vár

Elhagyatott bevásárlókocsi szeméttel

Sajnos ismét elhagytak egy bevásárlókocsit tele szeméttel a Kaffka Margit és a Felsőbüki Nagy Pál utca kereszteződésében.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Felsőbüki Nagy Pál u. 2

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett illegálisan lerakott hulladék elszállítását megrendeltük, a
    szállításig kérjük szíves türelmét!

    Kérjük válasz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyatott tárgyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Szemetelés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére