Megoldott

Életjárt közműdoboz

Tisztelt Gázművek, Főgáz!
Az Ady Endre úton található a képen szereplő régi Gázművek Rt.-s háromszög szekrény.
Eléggé megstrapált viseletű.
Kérem lehetőségükhöz mérten rendezzék a látványát.
Köszönöm, egy szebb Budapestért.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ady Endre út 143

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/82323/eletjart-kozmudoboz

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Összetört gázvezeték-jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére