Megoldott

Összegraffitizett támfal

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF!
A Margit híd budai hídfőjénél a hídtól északra lévő parkoló támfalát össze-vissza graffitizték. Kérem, hogy tisztítsák meg!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket munkatársaink eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek rendezett állapotb...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére