Válaszra vár

Repedt, megsüllyedt járda és padka

A Corvin pláza Üllői út felőli oldalsó bejáratánál találhatóak a következő problémák:
az úttestről a gyalogos részre illetve a mélygarázsba vezető úton van egy szintemelkedés miatt szükséges ferde padka, ami teljesen megsüllyedt, kerékpárral kimondottan kellemetlen fel- és lehajtani róla, de szerintem autóval is az lehet.
https://goo.gl/maps/wNfoBoGtVsx76oLz8
Továbbá a gyalogos részen a pláza előtt több helyen szét van törve és meg van rongálódva a burkolat.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Vajdahunyad u. 41

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nincs biztosítva a gyalogos közlekedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére