Megoldott

Házfoglalás

Az évek óta elhagyatottan álló, Zsélyi Aladár utca 19-es számú házba az elmúlt héten ismeretlenek költöztek be, feltehetően illegálisan.
Este rendszeresen látni a gyertya fényét, a mai napon pedig az egyik házfoglalót is láttuk az ablakban.
Kérem, tartsanak helyszíni szemlét.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hunyadvár u. 13

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy néz ki, hogy a probléma megszűnt.
  • XVI. kerületi Önkormányzat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lukács Máté!
    Bejelentését továbbítottam a Vagyonhasznosítási Irodának, hogy tegyék meg a szükséges intézkedést.

    Molnár László
    XVI. kerület Önkormányzat
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    macska tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Egyenes utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Macskatetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újszász utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére