Válaszra vár

Kátyú a kerékpár úton

FRISSÍTÉS 2021.05.18. Budapest Közút válasza:
"A tárgyi terület a Magyar Állam tulajdonában és a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
vagyonkezelésében áll."

-------------------------------------------------------

kátyú a kerékpár úton,- "palacsintás környéke"

Kérjük a gyors javítást. A fotózott területet 2020-ban javították. Kérhetnénk, hogy tartósabban próbálják most megjavítani? Előre is köszönjük a gyors és tartós javítást!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi János út 162

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A buszgarázs és fémlerakat vajon itt marad?
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet egyre rosszabb, és ha a vízügyön múlik, lehet nem is lesz gyors javulás. A kerületi önkormányzat az egyik part menti ingatlan beruházójával szerződést kötött a Duna parti sétány és kerékpárú...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "kátyú a kerékpár úton,- "palacsintás környéke" Kérjük a gyors javítást. A fotózott területet 2020-ban javították. Kérhetnénk, hogy tartósabban próbálják most megjavítani? Előre is köszönjük a gyors és tartós javítást!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.18. Budapest Közút válasza: "A tárgyi terület a Magyar Állam tulajdonában és a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság vagyonkezelésében áll." ------------------------------------------------------- kátyú a kerékpár úton,- "palacsintás környéke" Kérjük a gyors javítást. A fotózott területet 2020-ban javították. Kérhetnénk, hogy tartósabban próbálják most megjavítani? Előre is köszönjük a gyors és tartós javítást!"-ra.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküdenétek akkor a - Magyar Állam tulajdonában és a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
    vagyonkezelésében áll.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére