Megoldásra vár

Metrodom Zugló építkezés környéke rettenetesen szemetes

FRISSÍTÉS 2021. 05. 24.

A Metrodom minapi akciójafelháborító. Az építkezés területe szemetes, egy éve a képeken szereplő, kitört kerekű, szeméttel telepakolt roncsautó az építkezés mellett vonzza a szemetelőket. Most már az építkezésnek is az útjában állt az autó, így nemes egyszerűséggel két házzal arrébb vitték és letették a Bosnyák u. 22 sz ház elé. Tudom, hogy rendszámos roncsautót nem lehet elvitetni, de ez a megoldás vérlázító. Más emberek háza elé vinni a "szemetet", milyen cég az ilyen? Kérem, hogy továbbítsák a panaszt a Metrodomnak és szíveskedjenek tanácsot adni, miképpen lehet egy kupac gusztustalan, közterületen rohadó szeméttől legálisan megszabadulni. Köszönettel, az utca lakói

----------------------

Metrodom Zugló építkezés környéke rettenetesen szemetes, a Bosnyák utcánál.
A tulajdonos a birtoka teljes környezetét köteles folyamatosan rendben tartani!
Kérjük a szemét eltakarítását az építkezés környékének rendbentartását, az italos, sörös dobozok összegyűjtését.
Illetékes: szirtes.barbara@metrodom.hu; Metrodom marketing.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák u 4

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentésüket hatáskör hiányában a Zuglói Zrt. Városüzemeltés Osztálya
    felé továbbítottuk.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    1145 Budapest,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Metrodom Zugló építkezés környéke rettenetesen szemetes, a Bosnyák utcánál. A tulajdonos a birtoka teljes környezetét köteles folyamatosan rendben tartani! Kérjük a szemét eltakarítását az építkezés környékének rendbentartását, az italos, sörös dobozok összegyűjtését. Illetékes: szirtes.barbara@metrodom.hu; Metrodom marketing."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 05. 24. A Metrodom minapi akciójafelháborító. Az építkezés területe szemetes, egy éve a képeken szereplő, kitört kerekű, szeméttel telepakolt roncsautó az építkezés mellett vonzza a szemetelőket. Most már az építkezésnek is az útjában állt az autó, így nemes egyszerűséggel két házzal arrébb vitték és letették a Bosnyák u. 22 sz ház elé. Tudom, hogy rendszámos roncsautót nem lehet elvitetni, de ez a megoldás vérlázító. Más emberek háza elé vinni a "szemetet", milyen cég az ilyen? Kérem, hogy továbbítsák a panaszt a Metrodomnak és szíveskedjenek tanácsot adni, miképpen lehet egy kupac gusztustalan, közterületen rohadó szeméttől legálisan megszabadulni. Köszönettel, az utca lakói ---------------------- Metrodom Zugló építkezés környéke rettenetesen szemetes, a Bosnyák utcánál. A tulajdonos a birtoka teljes környezetét köteles folyamatosan rendben tartani! Kérjük a szemét eltakarítását az építkezés környékének rendbentartását, az italos, sörös dobozok összegyűjtését. Illetékes: szirtes.barbara@metrodom.hu; Metrodom marketing."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Járókelő!
    A Metrodom minapi akciójafelháborító. Az építkezés területe szemetes, egy éve a képeken szereplő, kitört kerekű, szeméttel telepakolt roncsautó az építkezés mellett vonzza a szemetelőket.
    ...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Kiegészítésre vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést elküldtem a szirtes.barbara@metrodom.hu címre. Annamária
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidobott bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Columbus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére