Megoldásra vár

Sérült villanyoszlop

A képen látható módon, a gyalogátkelőhelyhez tartozó jelzőlámpa oszlopán a burkolat sérült.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 26

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Üllői út - Köztelek utca csomópontban észlelt, leesett oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Zemkó Szonja hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki szigetelőszalaggal "visszarakta", de jó lenne, ha rendesen megoldanák.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére