Megoldásra vár

Megsüllyedt Forgalomírányitása fedél

Anonim Járókelő

IX.Soroksári út 130 elött 2 db Forgalomírányitás fedél megsüllyedt. Kérem javítani. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 132

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület, Soroksári út 130-134. előtti járdán megsüllyedt, 2 db kisméretű fedlap javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlette...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Akna mellett beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kén utca H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Üllői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére