Megoldásra vár

Süllyedt aknafedlap

Anonim Járókelő

A Fogarasi út és a Pillangó utca kereszteződésénél az autó szerviz előtti gyalogátkelőhelynél lévő fedlap egyik sarka süllyed, a másik kiáll. A gyalogosok biztonsága érdekében legyenek kedvesek az illetékesek javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 22

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület, Fogarasi út 22.- Pillangó u. sarkán, a járdában megsüllyedt, sérült, nagyméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Üllői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére