Megoldásra vár

Járdán parkolás

Anonim Járókelő

Rozsadomb center előtt járdán parkolnak az autók. Pollerek vagy beton elválasztó kihelyezése indokolt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 93

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészeti osztály válasz:

    Tisztelt Bejelentő! A probléma a városrendészeti osztály előtt is ismeretes. A kollégák rendszeresen intézkednek az adott területen. Kérem, hogy a jövőben a gyors és...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Városfejlesztő,

    Nem lenne egyszerűbb, ha a minden nap kritikus helyszineken (mint a Rozsadomb Center) környékét pl pollerekkel rendezni oly módon, hogy az ne kösse le a kapacitásokat?

    Vagy...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán Parkolas , kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rokkant parkolo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére