Megoldott

Feltört térkő a járdán

A Corvinus főépület duna felőli bejárata előtt össze lett törve és felszedve a több térkőelem is.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 8

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt megcsinálták, köszönjük
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Antal!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben ismét jut...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére