Megoldott

Két kuka egymás mellett

Anonim Járókelő

Kérem az egyik kukát helyezzék át, mert kettőnek egymás mellett nincs értelme. A kerület pedig ha lehet helyezzen el csikktartót a kukára! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Füst Milán u. 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a zöld hulladékgyűjtőt leszerelték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest köz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    üvegtörmelék és egyéb szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére