Megoldásra vár

Elhagyott autó

Forgalomból 11 éve kivont, üzemképtelen roncs pusztul a parkolóban, kérném elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 83a

Hozzászólások

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden változatlan.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    elhagyott robogó áll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horvath Izabella
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán hagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Pillangó park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére