Megoldott

Rokkant parkolo

Anonim Járókelő

A 3.kerületben a Bálint György utca 7. elott van egy rokkant parkolo, amit jo par honapja nem használ senki. A szomszedom hasznalta elotte, de ő oktoberben elkoltozott. Eltavolithato?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bálint György u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a várakozóhely megszüntetését abban az esetben tudjuk megtenni, ha azt a korábbi kérelmező, vagy annak családtag
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A mozgáskorlátozott parkolóhelyek kialakítása/visszavonása nem önkormányzati hatáskör. Kérem, hogy az észrevételt a Budapest Közút részére szíveskedjenek továbbítani.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán Parkolas , kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Törökvész út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére