Megoldott

Hiányzó szemetes

Anonim Járókelő

Cirmos sétány 6 mögött a parkban hiányzik egy szemetes, kérem pótolják, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Puli stny. 11

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/1895/1/2021/V3

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a bejelentésben m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére