Válaszra vár

Járdán parkolás.

Budapest, XIV. Ker. Hungária körút 53 - 55. szám alatt ( Jurisich Miklós utca kereszteződés ) a járdán parkol egy gépjármű.
Kérem a szükséges intézkedés megtételét.
Ui.: itt pont van egy térfigyelő kamera, gyakorlatilag az autó fölött, vajon mire figyel...?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, -55

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabálysértés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    Tisztelettel:

    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zugló
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére