Megoldott

Szemetes utca és park

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.04.20.
FKF válasza:

Tájékoztatjuk, hogy az FKF logós zöldhulladékgyűjtő-zsákokat eseti jelleggel elszállítottuk, annak ellenére, hogy azok egy parkban, hulladékszállító járműveinkkel nem megközelíthető helyre voltak kikészítve. A zsákokat előírás szerint a járműveinkkel megközelíthető helyre kell kikészíteni, a zsákba nem helyezhető nagyobb méretű gallyakat kötegelve, nem kupacokba halmozva. A parkokból sem a kidobott fenyőt, sem az odakészített zöldhulladékot nem áll módunkban összegyűjteni. Kérjük a helyszínen lévő egyéb zsákok ügyében forduljon a kerületi önkormányzathoz.

------
Az utca és park tele van szeméttel, sokan a kuka mellé vagy a társasház mellett lévő parkba szemetelnek.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mars u. 6

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, megoldódott a probléma
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/2022/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben megjelölt helyszínen található zöldhulladék elszállítását elvégezte.
    Kös
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Az utca és park tele van szeméttel, sokan a kuka mellé vagy a társasház mellett lévő parkba szemetelnek."-ról "FRISSÍTÉS 2021.04.20. FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy az FKF logós zöldhulladékgyűjtő-zsákokat eseti jelleggel elszállítottuk, annak ellenére, hogy azok egy parkban, hulladékszállító járműveinkkel nem megközelíthető helyre voltak kikészítve. A zsákokat előírás szerint a járműveinkkel megközelíthető helyre kell kikészíteni, a zsákba nem helyezhető nagyobb méretű gallyakat kötegelve, nem kupacokba halmozva. A parkokból sem a kidobott fenyőt, sem az odakészített zöldhulladékot nem áll módunkban összegyűjteni. Kérjük a helyszínen lévő egyéb zsákok ügyében forduljon a kerületi önkormányzathoz. ------ Az utca és park tele van szeméttel, sokan a kuka mellé vagy a társasház mellett lévő parkba szemetelnek."-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az FKF logós zöldhulladékgyűjtő-zsákokat eseti jelleggel elszállítottuk, annak ellenére, hogy azok egy parkban, hulladékszállító járműve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/1875/1/2021/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési C
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére