Megoldott

P+R lejáratban rendszeres probléma

Anonim Járókelő

Őrmező P+R parkolójának lejáratát rendszeresen wc-ként használják, melyre a klórmész kiszórása csak tüneti kezelést jelent. Egyrészt vizes tisztítás, másrészt tartós megoldás kellene.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út (Menyecske utca)

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását az éjszakai órákban elvégezték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterület...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére