Megoldásra vár

Lekopott útburkolati jel

Anonim Járókelő

A Móricz felől indulva szinte teljesen lekopott a kerekparsáv felfestése a Villányi úton,mindkét oldalon. Várható ennek újrafestése a közeljövőben?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 9

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tavalyi évben a pandémia által "életre hívott" kerékpársávokat ezekben a hetekben újítjuk fel az időjárás függvényében. A Villányi útival együtt a Tétényi úti és a Bartók Béla ú
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére