Megoldásra vár

Mindkét oldalán összefújkált tábla

A probléma a képeken látható

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Emília u. 18

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett helyszínen a tábla cseréje iránt intézkedtünk.

    Az egyes táblák, tartószerkezetek megrendelése, kihelyezése, b...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére