Válaszra vár

Leparkolt gyalogátkelő

Legalább hat autó parkolt a járdán a zebrát elállva. Pollereket már egy másik bejelentésben kértem. Kérem szíveskedjenek visszatérően ellenőrizni a helyszínt, mert ez itt sajnos folyamatos probléma!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Nyírpalota út

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére