Válaszra vár

Pollerek kellenek a zebrához

Pollerek kellenek a zebrához minden oldalra, mert teljesen elállják az autók a gyalogátkelőt!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Nyírpalota út

Hozzászólások

  • X C hozzászólt a bejelentéshez.

    Teljesen egyetértek! Ez már nekem is feltűnt...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére