Megerősítésre vár

Szabálytalan parkolás

Szabálytalan parkolás, gyalogos közlekedést akadályoz a!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, István u. 26

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [Címerpajzs figurákkal - RGB 3cm]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10. – 18.
    Tel.:06-1-461-9040 Fax:06-1-461-9041

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönjük a bejelentését.
    Felü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére