Megoldott

Lomtalanítás után itt marad egy fára akasztott kazán burkolat.

Anonim Járókelő

Lomtalanítás után itt marad egy fára akasztott kazán burkolat. Nem igazán tudni mi okból drótozta oda valaki... Nem valami szép, ráadásul balesetveszélyes is. A képeken jól behatárolható, hogy melyik platánfán lóg.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 115

Hozzászólások

  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a fára akasztás talán a "lomis - fogva" jelzés egy újabb fajtája.
    Célszerű volna valami "szándékos környezetrongálás" jellegű büntetési tételt ráhúzni, és tisztességes nyomozással (ujjlenyomat, vag...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést és segítséget!
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/1841/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk ellenőrizte a bejelentésben megjelölt helyszínt, az ott található hulladékot elszállították.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére