Válaszra vár

Hiányos gyeprács

Az Örs vezér tere 1. előtti pakolósávban hiányos a gyeprács.
Illetve az emelletti oszlop is üres, gondolom egy parkolótábla lehetett rajta régebben.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tér 1

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére