Megerősítésre vár

Fenyők

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.04.09.

FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a helyszín, ahol a fenyők találhatók, nem lakóövezet, sem a címen, sem a közvetlen közelében nincs lakóház. A felhalmozott kupac nem a lakosság által kirakott fenyőkből áll, így ezek elszállítása nem Társaságunk feladata.
Feltehetően egy vállalkozás hagyta hátra a fenyőket, azonban gazdálkodó szervezetektől kizárólag megrendelés esetén áll módunkban elszállítani a hulladékot."

---

Kupacba feldobált elszáradt fenyők

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi János út 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek jobbára nem fenyők, hanem egyéb ágnyesedék a hozzászórt kommunális szeméttel.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska

    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Oláh Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    "A felhalmozott kupac nem a lakosság által kirakott fenyőkből áll"
    Ez releváns ebben az esetben?
    Ha igen, akkor ezt miből következtette ki?

    Úgy tűnik mindenre van kifogás, hogy ne kelljen dolgozni.
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem közterület? Onnan az FKF illetékessége. Az tudtommal nem attól függ, hogy van-e lakóház a közelben. Amúgy van, innen kb 150 méterre.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kupacba feldobált elszáradt fenyők"-ról "FRISSÍTÉS 2021.04.09. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a helyszín, ahol a fenyők találhatók, nem ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a helyszín, ahol a fenyők találhatók, nem lakóövezet, sem a címen, sem a közvetlen közelében nincs lakóház. A felhalmozott kupac nem a l
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére