Válaszra vár

Balassi kollégium kerítésén reklám molinó

A Petőfi laktanya mellett, a lebontott Balassi kollégium kerítésén egy reklám molinó található. Úgy gondolom, nincs rá engedélye annak, aki kihelyezte, ezért szeretném kérni az eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 60

Hozzászólások

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy reklám került a kerítésre...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH XI. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére