Megoldásra vár

Plakátok, matricák Regős köz - Kaptató sétány

A Regős köz 4-nél a Kaptató sétányon a két játszótér között plakátok, cetlik, matricák, régi rozsdás táblák vannak a járda két oldalán. Ha lehetséges, kérem őket elbontani, eltávolítani. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Regős köz 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska

    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére