Megoldásra vár

Összefirkált információs tábla az Eleven center mellett

A Rétköz utca-Nagyszeben út közti sétálóutcán, az Eleven center között össze van firkálva az információs tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rétköz u. 9a/III

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.04.20. 12:43 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére