Megoldott

Társasházépítés

Az Ulászló - Zsombolyai - Kökörcsin utcák által határolt telken állítólag egy hatemeletes társasházat szádékoznak felépíteni. Már Facebook csoport is alakult az ellenzőkből. Ez a beruházás valószínűleg nem a környéken élők érdekeit szolgálja, akik ide inkább egy szép parkot, játszóteret szeretnének. Ráadásul a telken gyönyörű ősfák is találhatók, melyek minden bizonnyal áldozatul esnének az építkezésnek. Jó lenne tisztán látni ez ügyben, ezért kérjük a kerületi önkormányzat tájékoztatását!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ulászló u. 58

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia György!

    Mi a Járókelőnél abban hiszünk, hogy a felek közötti kulturált párbeszéd megteremtése révén hozzájárulhatunk a közterületi problémák megoldásához, ami segíti az állampolgárokat és az ill
    ...
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A kérésnek megfelelően az alpolgármester tájékoztatást adott a tervezett beruházásról.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Egyéb"-ra.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem szeretném, hogy lezárjátok ezt az ügyet, mert egyáltalán nem megoldott! Jelenleg is aláírásgyűjtés zajlik a telek beépítése ellen. Az illetékes hosszú és kimerítő válaszából pedig az derül ki, hog...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Bardócz Csaba!*

    A jarokelo.hu oldalon, az Ulászló utca 58. sz alatti ingatlanon tervezett
    fejlesztésről megjelent kérdésekkel kapcsolatban az alábbiakról szeretném
    tájékoztatni.

    Az Ulászló
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális reklámok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Csurgói út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére