Megoldásra vár

Hiányzik a feldap körül

Nincs rendes burkolat a fedlapok körül. Olyan, mintha a munkálatok után nem aszfaltozták volna vissza.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, János u. 139

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 97
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére