Megoldott

Kiálló fedlap, hiányzó tábla

Anonim Járókelő

Gáz szekrény fedele kiáll a járdából, jelzőtáblája is hiányzik. Kérem a szekrény fedelének helyreállítását a járdaburkolat szintjébe és a hiányzó tábla pótlását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Major u. 69

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/80836/kiallo-fedlap-hianyzo-tabla

    Az MVM Főgáz Földgázhál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, köszönöm!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Erős gázszag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: M. Mária
    Víznyelő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó jelzőtábla 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Corvin út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére