Válaszra vár

Szemétkupac

FRISSÍTÉS 2021. 07.28.

XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza:

Köszönöm a probléma jelzését, azonban az érintett terület (4107/52 hrsz.) és környezete a Fővárosi Önkormányzat kezelésében áll, ezért bejelentését továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat ügyfélszolgálata felé, kérve gyors és hatékony intézkedésüket.

FRISSÍTÉS 2021. 07. 16.

FŐKERT NONPROFIT ZRT. válasza:

A bejelentésben jelzett XI. kerület Irinyi József utca takarítási és köztisztasági feladatait a XI. kerületi Önkormányzat végzi.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 07. 15.

FKF Nonprofit Zrt. válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítása nem Társaságunk illetékességébe tartozik.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 04. 14.

XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza:

Köszönöm a probléma jelzését, azonban az érintett terület (4107/52 hrsz.) és környezete a Fővárosi Önkormányzat kezelésében áll, ezért bejelentését továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat ügyfélszolgálata felé, kérve gyors és hatékony intézkedésüket.

----------------------

Nagy kupac hulladék van a BME V2 épülethez közel, az aluljáró felé vezető lépcső mellett a bokroknál.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 4

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 101760 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet azóta SOKKAL ROSSZABB lett. Megvan az eredménye annak, hogy sem a Főváros sem a Kerület nem tett semmi hasznosat az ügy érdekében. Azóta már köbméterekkel több szemét van, gyakorlatilag egy...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levele beérkezett a Főpolgármesteri Hivatalhoz. Érkeztetőszáma: 87075
    Tájékoztatás az igazgatási szünetről

    Hivatalunk munkatársai 2021. július 26-30. kö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 07. 16. FŐKERT NONPROFIT ZRT. válasza: A bejelentésben jelzett XI. kerület Irinyi József utca takarítási és köztis...

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. július 27., kedd 14:36
    Címzett: Bundi Piroska
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Nagy kupac hulladék van a BME V2 épülethez közel, az aluljáró felé vezető lépcső mellett a bokroknál."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 07. 16...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00080835 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "FŐKERT"-ra.

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem először fordul elő itt az Irinyi József utcában, hogy a kerület szerint a fővárosnak kellene rendet tartania, a főváros szerint pedig a kerületnek. Hogyan fordulhat ez egyáltalán elő? Miért egymás...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítása nem Társaságunk illetékességébe tartozik.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/80835/szemetkupac
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a nagy kupac szemét még mindig ott van, még ha ilyenkor a bokroktól kevésbé is látszik. Továbbra is nagyon elhanyagolt és szemetes a terület
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.04.14. 10:49 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elképesztő por Galvani

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rozsdás szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Újbuda-központ (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Koszos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére