Megoldott

Szétesett közmű szekrény

Anonim Járókelő

Kérem végezzék el a közmű burkolatának a javítását! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/80772/szetesett-kozmu-szekreny

    Az MVM Főgáz Földgázhálóza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Erős gázszag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: M. Mária
    Víznyelő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    GÁZKAR otthagyott munkagödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére