Megerősítésre vár

Kettős megállóban parkolás

Anonim Járókelő

T Címzettek!

A F02774 Füredi utca nevű kettős megállóban rendszeresen beparkolnak, miközben 10 méterre több üres parkolóhely áll rendelkezésre folyamatosan. Az utascsere így bonyolult és balesetveszélyes. Kérem telepítsenek parkolásgátló oszlopokat a jelzett helyre, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Füredi utca

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 80668. sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    Előkészítés alatt áll a Vezér utca útfelújítása. Annak során a bejelentésben szereplő járdaszakasz is felújításra kerül, és a mostani
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán Parkolas , kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Törökvész út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére