Megoldott

FKF-es szemetes zsákok

Elhagyott FKF-es, zöldhulladékkal teli szemetes zsákok hevernek a közműdoboz tövében. Kérem távolítsák el. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 5

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a zsákokat munkatársaink elszállították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.

    T...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos koszos busz megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Bornemissza tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kosz ès madàrszar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csiszàr Vince
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Petőfi híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére