Megoldásra vár

összetört burkolat a járdán

A Minerva utcában éppen felújítást végeznek, egyidejűleg az utca végénél a kelenhegyi úton szép járdafolytonossági hiány keletkezett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenhegyi út 33

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kornél Schwarcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére