Megoldásra vár

Akna mellett beszakadt járda

Anonim Járókelő

A Soroksári út és Illatos út kereszteződésnél az egyik közműakna mellett a járda be van szakadva, lyuk tátong.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kén utca H

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület, Soroksári út 136-al szemközti járdán (a HÉV sínek mellett) Illatos útnál, a kisméretű fedlap melletti járdabeszakadás javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére