Megoldásra vár

Forgalomból kivont jármű

Kérem a megjelölt jármű, elszállítását kezdeményezni.
Az autó kb.6 hónapja mozdulatlan, forgalomból ideglenesen kivont, bár a műszaki vizsga még érvényes.
Kerekei laposak, karosszéria elemei sérültek. Parkolása nem helytakarékos.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor tér 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [Címerpajzs figurákkal - RGB 3cm]

    ERZSÉBETVÁROS RENDÉSZETI IGAZGATÓSÁGA
    1076 Budapest, Százház utca 10-18.
    Postacím: 1439 Budapest Pf.: 636
    Tel./Fax: 413-1767/342-7191

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére