Megoldott

Azonosítatlan objektum a járda közepén

FRISSÍTÉS:
V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.
2021. március 30. 11:30

"Tudomásunk szerint a kérdéses oszlop pénzérmével működő távcsövet tartott a 80-as években, mely nem tartozik az V. kerület tulajdonába és üzemeltetésébe sem."

-----------

Meg szeretném kérdezni a T. Illetékest, hogy ez micsoda? És főleg miért? G maps szerint már 2009-ben is ott volt. Margit-híd pest, déli oldal, a Felső rakparton, az Olimpiai parkkal szemben.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Balaton u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt, megoldva.
  • _ tbodai visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Meg szeretném kérdezni a T. Illetékest, hogy ez micsoda? És főleg miért? G maps szerint már 2009-ben is ott volt. Margit-híd pest, déli oldal, a Felső rakparton, az Olimpiai parkkal szemben. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban. 2021. má...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tudomásunk szerint a kérdéses oszlop pénzérmével működő távcsövet tartott a 80-as években, mely nem tartozik az V. kerület tulajdonába és üzemeltetésébe sem.

    Üdvözlettel,
    Misik D
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • _ tbodai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mozgó térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört poller éles vascsonkja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Március 15. (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Itt maradt lyuk

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Honvéd utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére