Megoldásra vár

Hiányzó és megrongálódott utcanév tábla

Anonim Járókelő

Megrongálódott a Fóti úton a névtábla, a Labdarugó utcában pedig nem a sarki házra lett kitéve hanem az egyel előbbire. (mivel a sarki ház csak most épült.) Kérem hogy a régi Labdarugó utca táblát szedjék le, mivel rossz adatok vannak rajta, az utca 26-30ig tart, nem pedig 28ig ami a táblán is szerepel és helyezzenek ki a sarokra egy újat a rendes adatokkal. A Fóti úton lévőt pedig cseréljék ki mert lepergett a felirat róla. köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Labdarúgó u. 30

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Vasvári Pál u.-Labdarúgó u. sarki táblákat 03.31.-én felszereljük.
    A Labdarúgó u.- Fóti u. sarkán az új építésű ház, a hiányzó Vasvári Pál u.-i, a megrongálódott Thaly Kálmán u.-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére