Megoldott

Hiányzó utcanévtábla

Anonim Járókelő

Új ház épült a sarkon és nem került ki rá egyik utcának a táblája sem. A Labdarugó utca és a Vasvári Pál utca névtáblája is hiányzik. Kérem pótolják. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Vasvári Pál u. 13

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    táblák kihelyezve!
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt válaszoltak erre a bejelentésre is. Kérem tegyék be “megoldásra vár”jelzésre. Köszönöm!
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/80526/hianyzo-es-megrongalodott-utcanev-tabla
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Megoldásra vár státuszú akkor lesz, ha az önkormányzat válasza a megoldást jelzi.
    Üdvözlettel a Járókelő csapat nevében: Garami Marika
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    “megoldásra vár”
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére