Megoldott

Hungária krt.- Róbert Károly krt. felüljárónál lévő járdán szennyeződés.

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF Zrt.!
A Hungária krt.- Róbert Károly krt. (Állatkert mögött ) felüljárón és az odavezető járda poros, szemetes. A szennyeződéstől csúszós a járda, fel-fel kapja a szél a homokot. A médiában látható vizes mosás vagy a söprű, lapát is segíthetne a jelenlegi állapoton. Kérem a rendszeres takarítás lehetőségét szíveskedjenek megvizsgálni a járókelők és a levegő tisztasága érdekében is.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 215

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a felüljáró és a járda gépi takarítását munkatársaink elvégezték. A jövőben kapacitásunk függvényében kiemelten figyelemmel fogjuk kísér...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt mire gyalog átmész, a fél Szahara a tüdődbe kerül. Tapasztalatból mondom. Egy egy bejelentés után le szokták takarítani, de a nélkül évekig ilyen.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére